Kanvase Tootevalik

Eesti looduskunst

Iga toode istutab metsa puid

Taastame Eesti metsad läbi kunsti

Osta meie Kanvas pusa või kunstiteos lõuendil ning aita taastada Eesti metsi! Iga müüdud pusa istutab 5 ja iga Lõuend 25 puud. Ole osa meie eesmärgist taastada looduslik tasakaal ja säilita metsade olulisus veetasakaalu ja ökosüsteemi jaoks.

Miks me taastame ja loome uusi metsi?

Kanvas ei ole ainult bränd, vaid platvorm, mis annab hääle kunstnikele üle Eesti. Me usume, et kunst on võimas keel, mis vajab väljendamiseks ja kuuldavaks tegemiseks platvormi. Oleme uhked selle üle, et iga meie toode on loodud Eesti kunstnike poolt, andes neile võimaluse tuua oma talent otse sinu garderoobi või koju.

canvas-in-12x16-wall-65cbfb516217d.jpg
canvas-in-12x16-front-65cbf0ed91c4c.jpg
Kollektsioon

Vali toode ja anna oma panus eesti loodusele

Kunst ei pea olema vaid galeriis. Kanvas toob kunsti sinuni igapäevaselt, muutes need kaunid loomingu hetked praktilisteks toodeteks, nagu pusad ja lõuendid. Nii saad kanda või kaunistada oma kodu mitte ainult moega, vaid ka kunstiga, millel on tähendus ja lugu.

1.

Vali omale toode

leia omale Eesti kunstnike poolt tehtud vahva toode

2.

Vormista Tellimus

Iga tellimusega toetad eesti kunstnike ja loodust

3.

Makeitneutral istutab teie puu maha

Koostöös metsameistriga istutatakse teie puu maha, ja tehakse 1 hooldus.

4.

Naudi!

Imetle oma uut tellitud toodet, teades, et oled ka annud oma panuse Eesti looduse hoidmiseks

makeitneutrali kingitus

Istuta 1 puu

Ei leidnud midagi, mis meeldiks? istuta 1 puu ja kingime teile makeitneutrali bpa vaba alumiinium pudeli. Kas teadsid, et alumiiniumpudelil on kõige väiksem ekoloogiline jalajälg

Tee oma panus läbi kunsti

makeitneutral ja puude istutamine

Koos suudame rohkem

Meie ilus sümbioos ei piirdu ainult kunsti ja stiiliga. Koostöös MakeItNeutraliga oleme võtnud vastutuse looduse eest. Iga ostuga panustame Eesti metsade taastamisse, istutades uusi puid. Nii saab iga Kanvaselt ostetud Pusa või Lõuend osaks suuremast eesmärgist - luua tasakaal kunsti, moe ja keskkonnasõbralikkuse vahel. 

Kanvasega, saad osa ilusast sümbioosist. Eesti Kunstnikud võidavad, saades platvormi oma loominguga välja tulemiseks. Loodus võidab, iga ost aitab istutada uusi puid ja taastada Eesti metsi. Kuid kõige rohkem võidad sina. Sa ei saa mitte ainult kauni toode, vaid mõjutad ka positiivselt maailma.

Jätkusuutliku Tuleviku Kujundamine: Erakordne Kvaliteet, Jäätmete Minimeerimine

Toodame tellimuse põhjal

Oleme uhked oma pühendumuse üle jätkusuutlikkusele ja keskkonnaalasele vastutusele. Meie lähenemine tootmisele eristab meid teistest: me toodame kõike vastavalt nõudlusele. See tähendab, et me ei contribueeri ületootmise probleemile, kus tooted lõpetavad ladudes seismise, tarbides väärtuslikke ressursse ja tekitades tarbetut jäätmet. Selle asemel loome tooteid ainult siis, kui neid vajatakse, vähendades meie süsinikujälge ja minimeerides keskkonnamõju. Te ei saa mitte ainult kvaliteetset toodet, vaid teete ka valiku, mis kasuks tulevikule. Liituge meiega missioonis luua jätkusuutlikum ja keskkonnasõbralikum tulevik, üks kohandatud toode korraga.

Lugu mis ajendas meid võtma uue suuna

Eesti ürgmetsade vaikne surm, mis see endaga kaasa toob?

Ühe armsa Eesti küla südames, mis asub ilusal poolsarel, paikneb maatükk, mida perekonnad on põlvest põlve hoolega hoidnud. See maa on kogenud aegade möödumist, perekondade kasvamist ning aastaaegade vaheldumist. Selles pinnases on peidus saladused, mida paljastavad kahisevad lehed ja varjatud allikate õrn kohin.

Siin algab meie lugu.

Ei möödunud kaua, kui sündmuste jada paljastas metsa peene tasakaalu. Ürgmetsad, mis uhkelt püsisid, raiuti ootamatult maha, jättes kunagi vuhava ökosüsteemi paljaks lapiks, kuhu alles jäid vaid kännud. Uudis sellest metsaraiest jõudis külaelanike kõrvu, tuues kaasa mitte ainult muret, vaid ka tõdemuse, et nad saavad seda tegu ainult kõrvalt vaadata, ilma, et midagi teha saaks.

Päevad muutusid nädalateks ning ootamatult ilmus päevavalgele tagajärg, tuues kaasa muret tekitava pöörde. Põlvkondade jooksul külluslikult vett täis olnud kaevud hakkasid kuivama. Külaelanikud olid hämmingus; kunagi elujõulised ojad ja allikad olid nüüd vaid tillukesed nirekesed. Kadunud metsade ja kuivanud kaevude vaheline seos muutus selgeks.

Maaomanikud vaatasid muutuvat maastikku raske südamega. Raske südamega meenutati oma esivanemate jutustusi, mis kõnelesid metsade tähtsusest ja nende sümbiootilisest suhtest maa ja veega. Mõisteti, et elu, mis oli põlvkondade jooksul õitsenud, oli nüüd häiritud.

Kuid see lugu ei võta aset ainult ühes väikeses külas. Üle maailma kõlavad sarnased lood. Metsad kaovad, muudetakse rahaks, sõnumiks on hooldus, läbi lageraie… Allikad kaotavad oma elujõu ning hääbuvad aeglaselt.

Keskendume hetkeks sellele, kuidas metsade hävitamine on seotud põhjavee ja magevee kadumisega ning ökosüsteemi hävimisega. Metsad toimivad nagu hiiglaslikud käsnad, imendades vihma ja lume sulamisvett ning vabastades seda aeglaselt. Nende puude juured hoiavad pinnast kindlalt paigal, takistades mulla erosiooni ja tagades, et vesi imendub maa sisse aeglaselt ja pidevalt.

Kui metsi raiutakse maha, kaob nende loomulik filtrifunktsioon. Metsad mängivad olulist rolli sademetevee imendumises, pakkudes looduslikku filtrit. Metsade kadumine vähendab sademetevee imendumist, suurendades veevoolu pinnases ja jõgedes. See omakorda võib viia põhjavee taseme languseni, mõjutades kaevude ja allikate veetaset. Selline muutus mõjutab negatiivselt ökosüsteemi, kuna paljud taimed ja loomad sõltuvad metsade tagatud niiskusest ja toitainetest.

Mida peaksime tegema taastada tasakaal? Esiteks on oluline alustada metsade taastamisega. Uued puud vajavad aega kasvamiseks, kuid nende juured hakkavad juba kohe pinnast tugevdama. Metsade taastamine mitte ainult ei aita säilitada veetasakaalu, vaid loob ka uue elupaiga paljudele liikidele.

Nüüd on aeg tegutseda, Metsade taastamine võtab aega, kuid iga päevaga, mis möödub ilma meetmeteta, süveneb probleem. Kogukonnad peaksid ühendama jõud, et alustada laiaulatuslikku metsade taastamise kampaaniat. Samuti on oluline jätkata veeressursside jälgimist ja kasutamist säästlikult.

Kui me nüüd ei tegutse, võime kaotada mitte ainult metsad ja veeressursid, vaid ka hindamatu ökosüsteemi mitmekesisuse. Mõistkem, et meie valikud mõjutavad mitte ainult meid, vaid ka tulevasi põlvkondi. Lugu meie armsast Eesti külast peaks olema äratuskell – äratuskell, mis kutsutab üles hoidma tasakaalu looduse ja inimtegevuse vahel.

Eesti
looduse
teemalised
lõuendid

iga lõuendi ostuga istutame 25 puud

Midagi ilusat teie koju

Iga tassi või termose ostuga istutame 1 puu

Ostukorv
Tasuta Transport üle 75€ tellimusel
Logi sisse

Pole veel kontot?

Kasutame küpsiseid selleks, et parandada Sinu kogemust meie veebisaidil. Selle veebisaidi sirvimisega nõustud meie privaatsuspoliitikaga ja küpsiste kasutamisega.
Pood
0 Soovinimekiri
0 esemed Käru
Minu konto