Kanvase Tootevalik

Kingitused

Kingi eesti kunstnike poolt tehtud praktilisi tooteid

Kingitused on südantsoojendav viis väljendada armastust, tänu ja head tahet. Iga kingitus peegeldab hoolikalt valitud hetke või mälestust, tuues rõõmu nii kingi saajale kui ka kingi andjale. Kingitusi jagatakse mitmel põhjusel - sünnipäevadel, tähtpäevadel, pühadel või lihtsalt suvalistel hetkedel, et teha päev eriliseks.

Lai valik kingitusi

Kingituste mitmekesisus on lõpmatult suur, hõlmates kõike alates praktilistest esemetest kuni emotsionaalsete elamusteni. Ükskõik, kas tegemist on käsitööna valmistatud kingituse, personaalse fotoalbumi, maitsva šokolaadikarbi või elamusliku kinkekaardiga, on oluline, et kingitus kajastaks kingi saaja maitset ja isikupära.

1.

Vali omale toode

leia omale Eesti kunstnike poolt tehtud vahva toode

2.

Vormista Tellimus

Iga tellimusega toetad eesti kunstnike ja loodust

3.

Makeitneutral istutab teie puu maha

Koostöös metsameistriga istutatakse teie puu maha, ja tehakse 1 hooldus.

4.

Naudi!

Imetle oma uut tellitud toodet, teades, et oled ka annud oma panuse Eesti looduse hoidmiseks

Kingitused koju

Kingi midagi lihtsat ja elegantset.

makeitneutral ja puude istutamine

Koos suudame rohkem

Meie ilus sümbioos ei piirdu ainult kunsti ja stiiliga. Koostöös MakeItNeutraliga oleme võtnud vastutuse looduse eest. Iga ostuga panustame Eesti metsade taastamisse, istutades uusi puid. Nii saab iga Kanvaselt ostetud Pusa või Lõuend osaks suuremast eesmärgist - luua tasakaal kunsti, moe ja keskkonnasõbralikkuse vahel. 

Kanvasega, saad osa ilusast sümbioosist. Eesti Kunstnikud võidavad, saades platvormi oma loominguga välja tulemiseks. Loodus võidab, iga ost aitab istutada uusi puid ja taastada Eesti metsi. Kuid kõige rohkem võidad sina. Sa ei saa mitte ainult kauni toode, vaid mõjutad ka positiivselt maailma.

Jätkusuutliku Tuleviku Kujundamine: Erakordne Kvaliteet, Jäätmete Minimeerimine

Toodame tellimuse põhjal

Oleme uhked oma pühendumuse üle jätkusuutlikkusele ja keskkonnaalasele vastutusele. Meie lähenemine tootmisele eristab meid teistest: me toodame kõike vastavalt nõudlusele. See tähendab, et me ei contribueeri ületootmise probleemile, kus tooted lõpetavad ladudes seismise, tarbides väärtuslikke ressursse ja tekitades tarbetut jäätmet. Selle asemel loome tooteid ainult siis, kui neid vajatakse, vähendades meie süsinikujälge ja minimeerides keskkonnamõju. Te ei saa mitte ainult kvaliteetset toodet, vaid teete ka valiku, mis kasuks tulevikule. Liituge meiega missioonis luua jätkusuutlikum ja keskkonnasõbralikum tulevik, üks kohandatud toode korraga.

Ostukorv
Tasuta Transport üle 75€ tellimusel
Logi sisse

Pole veel kontot?

Kasutame küpsiseid selleks, et parandada Sinu kogemust meie veebisaidil. Selle veebisaidi sirvimisega nõustud meie privaatsuspoliitikaga ja küpsiste kasutamisega.
Pood
0 Soovinimekiri
0 esemed Käru
Minu konto